Salon Doldu Taştı Sahnede Yer Kalmadı Salon Doldu Taştı Sahnede Yer Kalmadı

Usta oyuncu Oya Başar’ın ve başarılı oyuncu Ebru Kural’ın muhteşem performansıyla komedi oyunu tiyatro severlere kahkaha tufanı yaşatacak. 90 dakika sürecek olan ve tek perde sergilenecek olan komedi türündeki Plastik Aşklar, 1 Kasım Çarşamba günü saat 20.00’de Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde tiyatro severlerin karşısında olacak.
Orçun Uçal’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı Plastik Aşklar’ın konusu ne?
Plastik Aşklar, eğitimli, kültürlü, hayatla eğlenebilen, elit ama bir o kadar da alaturka Alev’le; çekingen, kendini savunmaktan korkan, geleneklerden bihaber, saf Sezen’in yüzleşmelerini, gelgitlerini, hayatla, kendileriyle ve ortak aşklarıyla olan hesaplaşmalarını konu ediniyor. Kendinizle ne kadar barışıksınız ya da küs?… Hiç düştünüz mü içinizdeki terk edilişin tuzağına? Gittiğiniz her ortamda, hayatın en ortasında yüzünüze iliştirdiğiniz bir Mona Lisa gülüşüyle sıyrılabildiniz mi tüm olumsuzluklardan, aşktan, sevdadan? Oyun, kadın psikolojisini anlamak adına da içinde güçlü analizler barındırıyor. Kendinizden çok şey bulacağınız muhteşem bir kahkaha tufanına hazır olun... Seyircilerine unutamayacağı dakikalar vadeden "Plastik Aşklar", sezonun en iyi komedi oyunu olmaya aday.
HABER/ RÜMEYSA ŞAHİN

plastik-asik-oyun-yalova-gosteri-tiyatro (5)plastik-asik-oyun-yalova-gosteri-tiyatro (4)plastik-asik-oyun-yalova-gosteri-tiyatro (3)plastik-asik-oyun-yalova-gosteri-tiyatro (2)