31 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek Mahalli Genel Seçimlere sayılır günler kala partiler ve belediye başkan adaylar çalışmalarına devam ediyor. Partilerin belirlediği adaylar sahaya inerek vatandaşlarla buluşma gerçekleştirirken aynı zamanda da farklı mecralardan da propagandalarını da icra ediyor ve ortaya keyifli görüntülerin çıkmasına neden oluyor. Bu isimlerden biri olan Kürşat Emre Çandır Gelecek Partisi’nden Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmiş ve projelerini zaman içerisinde sosyal medya hesabından paylaşarak vatandaşlardan oy istemişti.

Projelerini vatandaşlara anlatan Çandır, rakiplerinden farklı bir yol kullandı ve vizyonunu, çekim yaptığı görüntülerle birlikte servis ederek ortaya sıcak görüntülerin çıkmasına sebep oldu. Çandır ilk paylaştığı videoda İstanbul’daki bir “Halk Ekmek” büfesinden ekmek aldıktan sonra, “Ülkemizin birçok kentinde olan Halk Ekmek müessesini Yalova’mıza da kazandıracağız. Vatandaşımızın ekmeğe çok daha ucuza ulaşmasını sağlayacağız. Bir oy çınara, bir oy Çandır’a” dedi. Çandır diğer paylaştığı İstanbul Beyoğlu’ndan “Bu treni kaçırma” isimli videoda “İDO-Üniversite arasında faaliyet gösterecek, hafif raylı projemizle Yalova’da turizm canlanacak, trafik rahat bir nefes alacak” dedi. Balık tuttuğu görüntülerinin olduğu son videoda ise Çandır, “Balıkçı sabırlıdır, bazen öyle olur ki bir balıkçı saatlerce bekler ama günün sonunda misinanın ucundaki bir iğneye takılan bir balık sizi fazlasıyla mutlu eder. Yalova halkı da 5 yıldır sabırla bekliyor. Daha güzel bir şehir, daha güzel bir Yalova için bekliyor. Önümüzdeki Pazar günü Mahalli İdareler Genel Seçimleri var. Yalova en güzelini seçecek ve en doğruyu yapacak, buna şüphemiz yok. Bizler de göreve talibiz. 1 oy çınara bir oy Çandır’a diyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Güzel; Cumhuriyet Değerlerini Korumaya Devam Edeceğiz Başkan Güzel; Cumhuriyet Değerlerini Korumaya Devam Edeceğiz

Haber/Göktuğ Doğukan Yüksel

Editör: Arda Yavuz