27 Şubat Salı günü Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde saat 20:00’de sahnelenecek “Seviyorsan Git Ayrıl Bence" Yalovalıları kahkahaya boğmaya geliyor. 444 TL’den satışa sunulan oyunun biletlerine vatandaşlar Biletix.com’dan ulaşabilecek. Oyunun konusu ise; Boşanmak üzere olan bir çiftin son buluşmasında neler yaşanabilir?Ya bu son buluşulan yer aslında ilk buluşulan yer ise? Geçmişi masaya yatırmayı düşünen Ayhan ve Özlem çifti Krizantem çay bahçesinin masasını seçince ortaya eğlenceli bir sonuç çıkar mı?

Doğu Ekspresinde Cinayet Tiyatro Oyunu Sanatseverlerle Buluştu Doğu Ekspresinde Cinayet Tiyatro Oyunu Sanatseverlerle Buluştu

Her aşk biraz Komiktir, Arabesk Müzikali, Kadın Kafası ve Emlakçıyı Beklerken oyunlarının yazarı İrfan Kangı dan bu kez boşanmayı düşünen çiftlerin gerçekte nasıl davranması gerektiğini eğlenceli bir dille anlatan tek perdelik bir komedi oyunu olan “Seviyorsan Git Ayrıl Bence” hepimizin bir şekilde şahit olduğu aile içi uyuşmazlıkları sahneye taşıyor. Tüm bu hesaplaşma içinde adeta seyircinin tarafsız bir hakem gibi temsilini yapan eğlenceli bir garsonun da olaylara dahil olması ile 1saat 15 dakikalık eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor.

HABER/ RÜMEYSA ŞAHİN

Editör: Arda Yavuz