Başkan Mustafa Tutuk’a Seyrantepe Mahallesi ziyaretinde; AK Parti Yalova Mlilletvekili Adayı Erhan Dede, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Selihan Dicle Şimşek ve yönetimi de eşlik etti.

Çevreye ve insana zararı olmayan, geri dönüşebilir malzemelerden üretilen, doğal, yeni nesil oyun grupları, Yalova’nın tüm mahallelerinde kuruluyor. Zamana yenik düşen, eskiyen, güvenli olmayan parklar ise yenisi ile değiştiriliyor. Bu kapsamda Seyrantepe Mahallesi’nde kurulumuna başlanan yeni nesil oyun parkının açılışı da önümüzdeki günlerde yapılacak.

“Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimize güzel bir çevre bırakmak, güvenle oynayabilecekleri yeni nesil oyun grupları ile tanıştırmak için ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor” diyen Başkan Mustafa Tutuk, “Yıllarca ufak tefek hizmetlerle geçiştirilmiş bir mahalle olan Seyrantepe Mahallemizi, göreve geldiğimiz günden beri yeni hizmetlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Altyapıdan üst yapıya kadar birçok çalışma ile mahallemizin çehresini gözle görünür ölçüde yeniden düzenledik. Çocuklarımız içinde elimizden gelenin en iyisini, en güzelini yapma gayretindeyiz. 400 metrekarelik alan içerisinde çalışmalarına hız verdiğimiz yeni nesil park ve spor aletlerimizin kurulumunu kısa sürede tamamlayıp güzel bir açılışla da mahallemiz gençlerimize armağan edeceğiz. Yalovamız için dur durak bilmeden çalışmaya devam diyoruz” şeklinde konuştu.

Karahanoğlu Okurlarıyla Buluştu Karahanoğlu Okurlarıyla Buluştu

SEYRANTEPE (5)SEYRANTEPE (6)SEYRANTEPE (7)SEYRANTEPE (4)SEYRANTEPE (3)SEYRANTEPE (1)