39 maçlık 2021-2022 sezonunu başarıyla tamamlayan HDİ Sigorta Yalova VİP ilimizin yeni nesil kebapçısı Muhit Kebap’ta düzenlenen veda yemeğinde buluştular. Başkan Murat Yapıcı’nın yanı sıra kulüp yöneticileri, Genel Menajer Cem Lakay, Başantrenör Furkan Sağlık ve teknik ekip ile sporcular katıldılar.

“Emeklerinizden ötürü teşekkür ediyorum”

HDI Sigorta Yalova VİP Başkanı Murat Yapıcı, “Sezon boyunca Yalova’mızı kadın basketbol liginde en iyi şekilde temsil ettiğimizi düşünüyorum. Yeri geldi hep beraber sevindik, yeri geldi birlikte üzüldük. Ancak her şeye rağmen yaşanan zorlukların üstesinden gelerek normal sezonu altıncı sırada bitirmemize rağmen play-off’lara damga vurduk. Çeyrek finalde Ferhatoğlu Edremit Belediyesi Gürespor, yarı finalde de Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni eleyip finale adımızı yazdırdık. Rize Belediyesi’ne karşı yaşanan talihsiz sakatlığın ardından yabancısız çıktığımız seride kaybedip Süper Lig’in adeta kapısından döndük. Büyük bir karakter gösteren teknik ekibimiz ve oyuncularımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Herkesin emeğine ve yüreğine sağlık” diyerek sözlerini noktaladı.

“Dillard’a Sürpriz Pasta”

Bu sezon VİP adına olağanüstü performans sergileyen Amerikalı oyuncu Cierra Dillard’a veda yemeğinde doğum günü sürprizi yapıldı. Sempatik tavırları ve hoşgörüsüyle dikkat çeken genç oyuncu Yalovalı basketbolseverlerin sevgilisi haline gelmişti. İlimize ve takım arkadaşlarına çabuk uyum sağlayan Dillard kendisine yapılan sürprizden dolayı başkan Yapıcı’ya teşekkür etti.

“Başkan Yapıcı’dan Teknik Heyet ve Oyunculara Plaket”

2021-2022 sezonunu önemli bir başarıyla tamamlayan HDİ Sigorta Yalova VİP’te Başkan Murat Yapıcı, takımının ortaya koyduğu performans nedeniyle teknik heyet ve sporcuların isimlerine özel plaket yaptırarak kendilerine takdim etti.