Süper Amatör Kümenin iddialı takımlarından Sugören Gençlerbirliği 2023-2024 sezonu çalışmalarına start verdi. Alper Tunga Çağşırlıoğlu yönetiminde Kürşat Özpolat Stadyumu’nda ilk çalışmasını yapan Sugören’de yöneticilerde takımı yalnız bırakmadı.

Yeşilova’nın Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu Yeşilova’nın Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu

Geçen sezonu 30 puanla altıncı sırada noktalayan Sugören Gençlerbirliği yeni sezon hazırlıklarına başladı. Kadrosunu Yalova futbolunun önemli isimleriyle güçlendiren Bordo-Turkuaz Beyazlı ekip bu sezonda üst sıraları hedefleyecek.

“Tüm takımlara başarılar diliyorum”

Yeni sezonun ilk antrenmanında takımını yalnız bırakmayan Sugören Gençlerbirliği Başkanı Vedat Kolpar ile yönetim kurulu üyeleri de takip ettiler. Başkan Kolpar, “2023-2024 sezonunu evimizde, yönetim kurulu üyelerimiz, teknik ekibimiz ve futbolcularımızla birlikte açtık. Başarılı, güzel ve sakatlık olmadan bir sezon geçmesi dileklerimizle tüm takımlarımıza başarılar dileriz” dedi.

“Emin adımlarla yolumuza ilerleyeceğiz”

Sugören Gençlerbirliği Teknik Direktörü Alper Tunga Çağşırlıoğlu ise, “Yeni sezon için çalışmalarımıza başladık. Bizlerden desteklerini esirgemeyen başkanımız Vedat Kolpar ve yönetim kurulumuza çok teşekkür ediyorum. Kendi tesislerimizde gerçekleştireceğimiz antrenmanlarla lig başlaya kadar hazır hale geleceğiz” dedi.

Sugören Yeni Heyecana Yelken Açtı4Sugören Yeni Heyecana Yelken Açtı