yalova-termal-belediye-regaip-kandil-simit-dagitim-vatandas (3)Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar’ın talimatı ile her kandilde gerçekleştirilen kandil simidi dağıtımı geleneği Regaip Kandili’nde de bozulmadı. Belediye personelleri, ilçedeki camilerde Yatsı namazı sonrasında vatandaşlara kandil simidi ikram etti. Vatandaşlara başkan Acar’ın selamını da ileten belediye personelleri, vatandaşların kandilini kutladı.

Termal’de Vatandaşlara Kandil Simidi Dağıtıldı Termal’de Vatandaşlara Kandil Simidi Dağıtıldı

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, Regaip Kandili’nin Yalova başta olmak üzere Türk milleti ve İslam alemi için hayırlı olmasını dileyerek, şunları söyledi:

“Bu mübarek gecede, Rabbimizden bütün dünyada barış ve huzurun egemen olmasını, kardeşlik ve dayanışma duygularınınyalova-termal-belediye-regaip-kandil-simit-dagitim-vatandas (1) güçlenmesini niyaz ediyorum. Bu vesileyle, tüm hemşehrilerimin ve İslam aleminin Regaip Kandili’ni tebrik ediyorum.”

Vatandaşlar ise, Termal Belediyesi’nin kandil simidi dağıtımından duydukları memnuniyeti dile getirerek, Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ve ekibine teşekkür ettiler.

Editör: Arda Yavuz