Geçtiğimiz yıllarda Esin Çepni ile hayatını birltiren ünlü fenomen Hancı, eşiyle bir ayrıl bir barış ile yakından takip ediliyordu. İkilinin inişli çıkışlı ilişkilerinin yanında, dün sosyal medya hesabından gözyaşları ile Eşi Bilal Hancı’nın bir gece kulübünde dudak dudağa geldiği videosunu, gözyaşları ile paylaşmıştı. Esin Çepni’nin paylaşımında gözlerden kaçmayan bir unsurda ‘daha boşanması tamamlanmamış bir adam’ ifadesi, acaba tekrar boşanma kararı mı alındı yönündeydi.

Esin Çepni, “Fiziksel ve ruhsal olarak iyi değilim. Biraz dinleneceğim bir süre” “Kafamdan kaynar sular dökülmüş gibi” ifadeleri paylaşırken, Çepni göz yaşlarını tutamadı.

es

Esin Çepni Kimdir? Esin Çepni kimdir, kaç yaşında, nereli, Esin Çepni boyu, kilosu kaç, Esin Çepni Eşi Kimdir?

İşte Benim stilim yarışması ile adını duyuran Çepni, 24 Temmuz 1993 doğumlu. Memleketi Ordu olduğu bilinmekte, doğum yeri İstanbul’dur. Sosyal medya fenomenidir. Makyaj ve stil videoları ile İnstagram’da  232 bin takipçisi vardır. 24 Temmuz 2021 tarihinde Fenomen Bilal Hancı ile evlendi. Kilosu:55, Burcu: Aslan, Boyu:173, göz rengi: Mavi, Eşi: Bilal Hancı’dır.

İLK Boşanma Kararı aldıklarını şu şekilde duyurmuşlardı

Gençlere Evlilik Kredisi Sevinci Gençlere Evlilik Kredisi Sevinci

Daha sonra ise barıştıklarını duyurmuşlardı. Lakin Bilal Hancı’nın ihanetini, instagram hesabından paylaşan Esin Çepni gözyaşlarını tutamadı. Sosyal Medya takipçilerine içini döken Esin Çepni, magazin gündemine bomba gibi oturdu.

"Bedenim o kadar küçüldü ki kalbim içeride eziliyor. Gözüme bir damla uyku girmedi. Hiçbir şey bilmiyormuşuz meğerse. Ulu orta yapılan ihanetin sessizce acısını çekecek kadar asil değilim, isterseniz beni yargılayın. Saatlerdir yatakta felç olmuş gibi 20-20 saniyelik videoları başa alıp alıp izliyorum. Gizli saklı yapmak bir yana dursun, göz göze dudak dudağa şarkılar söyleyecek kadar aşağılıklaşılmış. Bir yanda evli bir adamın bardaki eğlencesi kız diğer yanda boşanma süreci tamamlanmamış eşim. Ben ne yapayım siz söyleyin."

Haber: Duygu Saral

esinesin çepni aldatıldı