Kürşat Emre Çandır Vaatlerini Açıklıyor Kürşat Emre Çandır Vaatlerini Açıklıyor

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Çınarcık’taki önceki dönem Belediye Başkanları’ndan olan Avni Kurt, 31 Mart 2024 tarihinde yapılması planlanan yerel seçimlerde Çınarcık Belediye Başkan aday adayı olduğunu Kaktüs Cafe’de açıkladı. Cumhuriyet Halk Partililerin yoğun bir katılım gösterdiği toplantıya, CHP Yalova İl Başkanı Erdem Doğancı, İçe Başkanı Hasibe Girgin, Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman ve Yalova CHP Milletvekili Tahsin Becan da katılım sağladı.
“İlçe’nin sosyal ve kültürel refahını artıracağız”
Avni Kurt’a destek vermek için toplantıya katılan Becan resmi sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Vekil Becan paylaşımında, “Bugün Marmara’nın incisi güzel ilçemiz Çınarcık’ta sosyal belediyeciliğin bayrağını yeniden dalgalandırmak üzere yola çıkan önceki dönem Belediye Başkanımız değerli yoldaşım Avni Kurt’un aday adaylığı açıklamasına İl Başkanımız Erdem Doğancı, İlçe Başkanımız Hasibe Girgin, Koru Belediye Başkanımız Kamil Yaman ve yöneticilerimizle birlikte katılım sağladık. Bir belediyenin hizmet veya politikaları sadece altyapı ve fiziki gelişmeye odaklanmak değildir. Aksine toplumun sosyal ihtiyaçlarını ve refahını artırmaya yönelik bir yaklaşımı da ifade eder. İnanıyorum ki, 2024’te Çınarcık’ta sadece altyapı /üstyapı projeleriyle değil, aynı zamanda toplumsal eşitsizlikleri azaltmaya, dezavantajlı grupları desteklemeye, ilçenin sosyal ve kültürel refahını da artırmaya odaklanmış CHP Belediyeciliğini iktidara getireceğiz” ifadelerine yer verdi.
Haber/Göktuğ Doğukan Yüksel

Yalova-CHP-Cinarcık-Becan-Adaylik-Destek4Yalova-CHP-Cinarcık-Becan-Adaylik-Destek3Yalova-CHP-Cinarcık-Becan-Adaylik-Destek