Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Müdürlüğü Hizmetleri personelleri tarafından evine gidilerek ziyaret edilen Abdülkerim Özel isimli vatandaşa Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un selamları iletilerek 6 Ekim Serebral Palsi Farkındalık Günü kutlandı.

Özverili bir şekilde ailesi tarafından eğitimi ve bakımı gerçekleştirilen Abdulkerim Özel’e ve ailesine Kadın ve Aile Müdürlüğü Hizmetleri personelleri tarafından Yalova Belediyesi’nden talep ve istekleri sorularak notlar alındı. Yapılan ziyarette Başkan Tutuk tarafından gönderilen hediye Abdulkadir Özel’e takdim edildi ve 6 Ekim Serebral Palsi Farkındalık Günü’nün simgesi olan Yeşil renkli kurdele takıldı.

Başkan Tutuk Etkinliğe Katıldı

Deniz Ulaşımına Fırtına Engeli Deniz Ulaşımına Fırtına Engeli

Spastik Engelliler Federasyonu ile Yalova Yeni Yaşam Engelliler Derneği işbirliğinde Cevdet Aydın Parkı’nda yapılan farkındalık etkinliğine Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’ta katıldı. Burada çocuklarla bir araya gelen Başkan Tutuk, Serebral Palsili Çocuklar tarafından yapılan sergiyi diğer protokol üyeleri ile birlikte gezdi. Ardından bir konuşma gerçekleştiren Başkan Tutuk; “Yalova Belediyesi olarak her zaman özel çocuklarımızın yanındayız. Ekiplerimiz her gün mahalle mahalle gezerek saha taraması yapıyor ve özel bireylerimizi tespit ediyor. Ardından belediyemizden taleplerini ve isteklerini soruyor. Ayrıca sizlerden gelecek olan her türlü projeye açığım. Böyle güzel bir günde sizlerle bir arada olmaktan mutlu olduğumu belirtmek ister, bu etkinlikle emeği olan herkesi kutlarım” dedi.

yalova-belediye-farkindalik-serebral-palsi-aile- (3)-1yalova-belediye-farkindalik-serebral-palsi-aile- (3)yalova-belediye-farkindalik-serebral-palsi-aile- (2)-1yalova-belediye-farkindalik-serebral-palsi-aile- (1)-1yalova-belediye-farkindalik-serebral-palsi-aile- (1)