Rektör Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı'nın ev sahipliğinde gerçekleşen programa, akademisyenler, idari personel ve aileleri yoğun ilgi gösterdi. Programda, iftar yemeği ve çeşitli ikramlar sunuldu.

Ramazan ayının bereketini ve manevi atmosferini birlikte yaşamak için bir araya gelen akademik ve idari personel, keyifli bir akşam geçirdi.

Yalova Universite Akademi Idari Personel Iftar Program Rektor (3)Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Ramazan ayının birlik ve beraberlik ruhunu pekiştirmek için bu akşam bir araya geldik. Yalova Üniversitesi ailesinin kıymetli üyeleriyle bir araya gelerek bu mübarek ayın tadını çıkarmak bizleri mutlu ediyor. Organizasyonda emeği geçenlere ve Katılımlarından dolayı bizleri mutlu eden tüm personelimize teşekkür ediyorum."

Akmeşe Komisyon Üyeleriyle Bir Arada Akmeşe Komisyon Üyeleriyle Bir Arada

Yalova Universite Akademi Idari Personel Iftar Program Rektor (8)Yalova Universite Akademi Idari Personel Iftar Program Rektor (7)Yalova Universite Akademi Idari Personel Iftar Program Rektor (6)Yalova Universite Akademi Idari Personel Iftar Program Rektor (5)Yalova Universite Akademi Idari Personel Iftar Program Rektor (2)Yalova Universite Akademi Idari Personel Iftar Program Rektor (1)

Editör: Arda Yavuz