yalova-belediye-baskan-yalovaspor-super-amator-kume-yeniden-yapilanma (2)-1Süper Amatör Ligde oynadığı toplam 11 müsabaka sonucunda 33 puanla ligin ilk yarısını lider kapatan Yalovaspor, çıkmış olduğu müsabakalarda rakip fileleri 47 gol atarken, kalesinde ise 7 gol gördü. 
İstikrarlı ve namağlup olarak yoluna devam eden Yalovaspor’un elde ettiği başarılı sonuçların ardından taraftarların da Yalovaspor ile kenetlenmesi camiada moralleri yükseltti. Alınan başarılı sonuçların nedeniyle Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, tüm Yalovaspor camiasına teşekkür etti.

yalova-belediye-baskan-yalovaspor-super-amator-kume-yeniden-yapilanma (1)Başkan Tutuk “Hedeflerimize Emin Adımlarla İlerliyoruz”
Yalovaspor’u sezonun ilk yarısında aldığı başarılı sonuçlardan dolayı kutlayan Başkan Tutuk; “Şehrimizin en önemli markalarından biri olan Yalovaspor’u sezonun ilk yarısında elde etmiş olduğu başarısından dolayı kutluyorum. Yalovaspor’u, Belediyespor bünyemize kattıktan sonra tesisleşme, altyapı başta olmak üzere birçok çalışma gerçekleştirdik. Yalovaspor’a hizmet etmiş, formasını terletmiş bu takımın ve şehrin ruhunu bilen işin ehli antrenörlerimize emanet ettik. Yalovaspor’un yeri burası değil. Hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz ve bunu ilk sezonda bölgesel amatör lige ardından da 3.lige çıkarak elbirliği ile başaracağız. Her konuda bize destek veren 7’den 77’e tüm Yalovaspor sevdalılarına teşekkür ederim. Takımımızın sezonun ilk yarısında almış olduğu başarılı sonuçlardan dolayı ise canı gönülden kutlarım” dedi.

Yeni Modern Futbol Sahası Yapım Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor Yeni Modern Futbol Sahası Yapım Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

yalova-belediye-baskan-yalovaspor-super-amator-kume-yeniden-yapilanma (4)

yalova-belediye-baskan-yalovaspor-super-amator-kume-yeniden-yapilanma (3)yalova-belediye-baskan-yalovaspor-super-amator-kume-yeniden-yapilanma (1)-1

Editör: Arda Yavuz