Termal Belediyesi ilçede yaşayan yaşlıları unutmuyor. Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar’ın eşi İlknur Acar ve belediye personelleri Yaşlılar Haftası nedeni ile yaşlıları evlerinde ziyaret ederek onlarla uzun uzun sohbetler gerçekleştiriyorlar.
Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar’ın eşi İlknur Acar ve belediye personelleri, Yaşlılar Haftasında da ilçede yaşayan yaşlıları unutmadı. Periyodik olarak evlerinde ziyaret edilen yaşlıların hal ve hatırları soruldu, sorunları ve talepleri dinlendi. Ziyaretlerde alınan notlar, Termal Belediyesi’ne iletilerek, yaşlıların ihtiyaçlarının karşılanması için çalışma başlatıldı.
Termalliler de ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar’ın eşi İlknur Acar ve Termal Belediyesi’ne teşekkür ettiler. Yaşlılar, kendilerini yalnız bırakmayan belediye yönetimine minnettar olduklarını söylediler.

“Yaşlılar başımızın tacı”


Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar’ın eşi İlknur Acar ise yaşlıların yaşam tecrübeleri ile geleceğe ışık tutan müstesna insanlar olduklarını ifade ederek, “Yaşlılarımız bizim baş tacımızdır. Onların hayatlarını kolaylaştırmak, mutlu etmek bizim görevimizdir. Termal Belediyesi olarak yaşlılarımızın her zaman yanındayız. Onların sorunlarını çözmek, taleplerini yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ziyaretlerimiz de bu amaçla gerçekleştiriliyor. Yaşlılarımızla sohbet ediyor, onlara moral veriyoruz. Bu ziyaretlerin hem bizim hem de onların yüzünü güldürdüğünü görüyoruz” dedi.

Başkan Acar; Turizmde Hedef Büyük Olmalı  Başkan Acar; Turizmde Hedef Büyük Olmalı 

Yalova-Termal-Yasli-Hafta-Ziyaret