“Öğretmenime Mektup” Yarışması Sonuçları Belli Oldu “Öğretmenime Mektup” Yarışması Sonuçları Belli Oldu

Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Baş Danışmanı Mustafa Taştekin ve HAK-İŞ Konfederasyonu Bursa Bölge İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Bursa Şube Başkanı Mustafa Yavuz, Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, geçtiğimiz aylarda belediye personellerine yönelik toplu sözleşme ile hatırı sayılır oranda zam yapıldığını hatırlatan HAK-İŞ Konfederasyonu Bursa Bölge İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Bursa Şube Başkanı Mustafa Yavuz, bu anlamda başkan Acar'a tüm imkanlarını personellerin standartlarını daha yukarıya taşımak için seferber ettiği için teşekkür etti.

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Termal Belediyesi personellerinin mutlu ve huzurlu bir ortamda çalışmalarının ilçeye verilen hizmetin kalitesini de daha yukarıya taşıyacağını biliyorum. Bu amaçla da belediyenin imkanlarını sonuna kadar kullanıyoruz" dedi.

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiği Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Baş Danışmanı Mustafa Taştekin ve HAK-İŞ Konfederasyonu Bursa Bölge İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Bursa Şube Başkanı Mustafa Yavuz ile bir süre daha istişarelerde bulundu.

Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Baş Danışmanı Mustafa Taştekin ziyaretin anısına Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar'a bir hediye de takdim etti.

yalova-termal-sinan-acar-sendika-baskan (2)