Yalova Üniversitesi’nde geçtiğimiz hafta başlayan yeni eğitim öğretim döneminin hayırlı olmasını dileyen Başkan Umut Güçlü, 2023- 2024 eğitim öğretim döneminde öğrencilere ve üniversite çalışanlarına başarılar diledi.  Ziyaretlerinden dolayı AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü ve beraberindeki heyete teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı üniversitenin son durumu ve gelişim süreci hakkında Başkan Güçlü ve beraberindeki heyete bilgi verdi.

"Yalova’nın En Modern Konferans Salonu"nu İncelediler

Rektörlük makamında yapılan görüşmenin ardından heyet merkez yerleşkesinde yapımı tamamlanan konferans salonunda incelemelerde bulundu. 550 kişilik koltuk kapasitesi ve 300 metrekarelik sahne alanı ile Yalova’nın en geniş ve en modern konferans salonu özelliğini taşıyan Yalova Üniversitesi Konferans Salonu hakkında Başkan Umut Güçlü ve beraberindeki heyeti bilgilendiren Rektör Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı Yalova Üniversitesi Konferans Salonu'nun Yalova'ya ve ülkemize yakışır bir kalitede hizmet vermesine büyük önem verdiklerini ifade ederek, projenin hayata geçmesine destek veren tüm devlet yetkililerine müteşekkir olduklarını sözlerine ekledi.

Yalova Üniversitesi Konferans Salonu'nu çok beğendiklerini söyleyen AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü de Yalova‘ya ve Yalova Üniversitesine değer katacak olan bu salonun yapımında emeği geçenlere teşekkürlerini sundu. Yapılan incelemelerin ardından Başkan Umut Güçlü ve beraberindeki heyet üniversitemizden ayrıldı.

Umut Güçlü; Kendi Yaşadıkları Soykırımı Filistinlilere Yaşatıyorlar Umut Güçlü; Kendi Yaşadıkları Soykırımı Filistinlilere Yaşatıyorlar

akp-yalova-il-baskanlik-universite-okul-ders-ziyaret (5)akp-yalova-il-baskanlik-universite-okul-ders-ziyaret (4)akp-yalova-il-baskanlik-universite-okul-ders-ziyaret (3)akp-yalova-il-baskanlik-universite-okul-ders-ziyaret (2)