Bölgesel Amatör Lig’de (BAL)mücadele eden Altınova Belediyespor Futbol takımını ziyaret eden AK Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit, takımın yöneticileri ve teknik heyeti ile istişarelerde bulundu. Altınova Belediyespor’un ilçeye birçok başarı ve mutluluk yaşattığını ifade eden Özyiğit, “Takımımızla gurur duyuyoruz. Elbette ki takımların iniş ve çıkışları olur. Biz göreve geldiğimizde Altınova Belediyespor’umuzun hak ettiği profesyonel liglere çıkmasını sağlamak adına elimizden gelen desteği sağlayacağız. Altınova halkı da takımını profesyonel liglerde görmek istiyor. Buna yönelik adımları takımımızın yöneticileri ve teknik kadrosu ile yapacağımız görüşmeler sonrasında atacağız” dedi.
Takım yöneticileri ve teknik kadrosu ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, AK Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit’in konuşmasının kendilerinin motivasyonunu arttırdığını ifade ettiler.

Bölgesel Amatör Lig’de Zafer Haftası Bölgesel Amatör Lig’de Zafer Haftası

Yalova Altinova Belediye Baskan Adayi Regaip Ahmet Ozyıgıt Altinovaspor Takim (3)Yalova Altinova Belediye Baskan Adayi Regaip Ahmet Ozyıgıt Altinovaspor Takim (2)

Editör: Arda Yavuz