Mahalli İdareler Seçimlerinde yeniden Termal Belediye Başkanı seçilen Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, tebrikleri kabul etmeyi sürdürüyor. Bu çerçevede Yalova Emniyet Müdürü Salih Gözüm, 25. ve 26. dönem Yalova Milletvekilimiz Fikri Demirel ile YESO Başkanı Necati Erbul ayrı ayrı gerçekleştirdikleri ziyaretlerle Acar’a makamında konuk oldular. Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Acar konuklarına Termal, Termal Belediyesi ve belediye tarafından ilçede sürdürülen çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Bu anlamda ilçede güvenin sağlanmasında yoğun bir çaba harcayan Termal İlçe Emniyet Müdürlüğü nezdinde Yalova Emniyet Müdürü Salih Gözüm’e teşekkür eden Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, Yalova Emniyet Müdürlüğü ile olan koordinasyon ve işbirliğinin güçlenerek devam edeceğini ifade etti.
YESO Başkanı Necati Erbul’la da il ve ilçedeki ekonomik durum hakkında istişarelerde bulunan Acar, YESO’nun esnafların sorunlarını ve taleplerini başarıyla dile getirdiğini söyledi.
25. ve 26. dönem Yalova Milletvekilimiz Fikri Demirel’le gerçekleşen Mahalli İdareler Seçimleri ve ortaya çıkan tablo hakkında istişarede bulunan Acar, kendisini ziyaret ettiği için teşekkürlerini yineledi.

Başkan Acar; Tüm İnsanlık İçin İbretlerle Dolu Bir Zafer! Başkan Acar; Tüm İnsanlık İçin İbretlerle Dolu Bir Zafer!

Yalova Termal Belediye Baskan Yeso Emniyet Mudur Eski Milletvekili Ziyaret Tebrik (3)Yalova Termal Belediye Baskan Yeso Emniyet Mudur Eski Milletvekili Ziyaret Tebrik (2)

Editör: Arda Yavuz