Subaşı Belediye Başkanı ve CHP Subaşı Belediye Başkan Adayı Turan Canbay vatandaşlarını evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor. Yaptığı gezilere CHP Belediye Meclis Üyesi Adayları ve CHP Belde Kadın Kolları eşlik ediyor.

Yalova Subasi Belediye Baskan Aday Chp Belde Kadin Meclis Uye Secim Calisma (3)“Büyük bir aileyiz”

Vekil Becan; Görevimiz Çocuklara İyi Bir Gelecek Sunmak Olmalı Vekil Becan; Görevimiz Çocuklara İyi Bir Gelecek Sunmak Olmalı

Subaşımızda çalınmadık kapı bırakmadıklarını ve ev ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Canbay: “Gün içerisinde yoğun geçen çalışmalarımızın ardından yoğun tempomuza komşularımıza yaptığımız ev ziyaretleriyle tamamlıyoruz. Ev ziyaretlerinde kapılarını bizlere güler yüzle açan ve davet eden tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde geride bırakmış olduğumuz 5 yılda beldemize yapmış olduğumuz çalışmaları ve önümüzdeki dönem yapacağımız çalışmalarımızı paylaşıyoruz. Hemşehrilerimizin talep ve isteklerini dinliyor onların görüşlerini alıyoruz. Beldemizdeki tüm mahallelerde halkımızın yaşam kalitesini yükselterek onların yüzlerini güldürmek en büyük hedefimizdir. Hep söylediğimiz gibi biz Subaşı olarak büyük bir aileyiz. Beldemizin her noktasına hizmet ediyoruz ve hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. Halk tarafından büyük bir sevgiyle karşılanan Canbay, güler yüzle açılan kapıların enerjilerini yükselttiğini ifade ederek, çalışmalarını arttıracaklarının altını çizdi.

Yalova Subasi Belediye Baskan Aday Chp Belde Kadin Meclis Uye Secim Calisma (1)

Editör: Arda Yavuz