Kütüphane Buluşmaları Devam Ediyor Kütüphane Buluşmaları Devam Ediyor

Yalova Yeni Yaşam Engelliler tarafından bu yıl 2.si düzenlenen ‘Anne ve Çocuk Karma Sergisini’ ziyaret eden Başkan Gürel’e, Spastik Engelliler Federasyon Başkanı Murat Arslanhan ve Yeni Yaşam Engelliler Dernek Başkanı Lale Dondurmacıoğlu da eşlik etti. Anne ve özel bireylerin birlikte hazırlamış olduğu sergiyi gezen Başkan Gürel, yapılan eserleri tek tek inceleyerek anne ve çocukları tebrik etti.

Yalova Belediye Baskan Cocuk Anne Karma Sergi Ziyaret Engelli Hafta (3)Özel çocukların annelerinin epoksi sanatı ve özel bireylerin el sanatları ürünlerinin yer aldığı sergi Yalova Belediyesi Engelsiz Kafe’de gerçekleştirildi. Bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Anne ve Çocuk Karma Sergisini’ gezen Başkan Gürel; “Öncelikle böyle bir sergide emeği olanları canı gönülden kutluyorum. Sevgi ve emekle yapılan her işin nasıl başarıya ulaşabileceğini bu sergi bize gösteriyor. Burada yapılan ve sergilenen her bir el sanatının içinde sevgi ve emek var. Yeni Yaşam Engelliler Derneğini ve üyelerinin gerçekleştirmiş oldukları bu sergiden dolayı kutluyorum” dedi.

Yalova Belediye Baskan Cocuk Anne Karma Sergi Ziyaret Engelli Hafta (6)Yalova Belediye Baskan Cocuk Anne Karma Sergi Ziyaret Engelli Hafta (5)Yalova Belediye Baskan Cocuk Anne Karma Sergi Ziyaret Engelli Hafta (4)Yalova Belediye Baskan Cocuk Anne Karma Sergi Ziyaret Engelli Hafta (2)

Editör: Arda Yavuz