Karayolları Trafik Haftası kapsamında Yalova’da çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi. Bu etkinlikler kapsamında Yalova Cumhuriyet Meydanı’nda Yalova Belediyesi, Yalova İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Alay Komutanlığı stant kurarak trafik kuralları hakkında vatandaşları bilgilendirdi. İçişleri Bakanlığı ise Mobil Trafik Eğitim Tır’ı ile meydanda çocuklara ve gençlere hem teorik eğitimler verdi hem de kurulan platformda uygulama yaptırdı.

Yalova Belediye Baskan Mehmet Gurel Trafik Haftasi Kutlama Mesaj (4)BAŞKAN GÜREL ÇOCUKLARA HEDİYELER VERDİ

Kurulan stantları ziyaret eden Yalova Belediye Başkanı Mehmet Gürel, burada bilgilendirilen çocuklarla bir araya geldi. Onlara Yalova Belediyesi olarak çeşitli hediyeler veren Başkan Gürel, “Trafik kültürünü geliştirmek hepimizin sorumluluğunda. Bu kültürün de daha küçük yaşta aşılanması gerekiyor. Biz de Yalova Belediyesi olarak bu sorumlulukla hareket ederek Adnan Menderes Mahalle’mizde bulunan trafik eğitim pistimiz ile çocuklarımıza uygulamalı olarak trafik kurallarını öğretiyoruz. İlkokul seviyesindeki çocuklarımız trafik kurallarını burada eğlenerek öğreniyor” dedi.

Yalova’da Seyir Halindeki Tır Alev Topuna Döndü Yalova’da Seyir Halindeki Tır Alev Topuna Döndü

Çocuklarla bir süre sohbet eden Başkan Gürel, buradaki görevli personelleri de özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Yalova Belediye Baskan Mehmet Gurel Trafik Haftasi Kutlama Mesaj (6)Yalova Belediye Baskan Mehmet Gurel Trafik Haftasi Kutlama Mesaj (5)Yalova Belediye Baskan Mehmet Gurel Trafik Haftasi Kutlama Mesaj (3)Yalova Belediye Baskan Mehmet Gurel Trafik Haftasi Kutlama Mesaj (2)

Editör: Arda Yavuz