Yalova’daki kamu ve özel hastaneler ile sağlık ocaklarında görevli hemşireler için jest yapan Yalova Belediye Başkanı Mehmet Gürel, Hemşireler Günü ve Hemşireler Haftası nedeniyle hemşirelere çiçek hediye etti. Kutlama mesajı ve çiçeği alan hemşireler, bu jesti nedeniyle Başkan Gürel’e ve Yalova Belediyesi ekiplerine teşekkür ettiler.

Yalova Belediye Baskan Mehmet Gurel Hemsire Kutlama (2)Hemşirelerin sağlık sektörünün her zaman vazgeçilmezi konumunda olduklarını ve yaptıkları cansiperane çalışmalarıyla anıldıklarını söyleyen Başkan Gürel, “Hemşirelerimiz, her zaman olduğu gibi pandemi döneminde de toplumumuzun en zor zamanlarında ön saflardaydı. Onlara her daim çok şey borçluyuz. Bu kutsal mesleği icra eden tüm hemşirelerimizin 12 Mayıs Hemşireler Günü’nü ve haftasını kutluyor ve her daim yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum” dedi.

Sağlık Hizmetleri İnceleniyor Sağlık Hizmetleri İnceleniyor

Yalova Belediye Baskan Mehmet Gurel Hemsire Kutlama (4)Yalova Belediye Baskan Mehmet Gurel Hemsire Kutlama (5)Yalova Belediye Baskan Mehmet Gurel Hemsire Kutlama (3)

Editör: Arda Yavuz