Genç seçmenlerle sohbet etti ve projelerinden bahsetti. Yıldırım öğrencilere Karizma İş Merkezi’nde Kütüphane ve Yaşam Merkezi sözü verdi. Ayrıca spor salonları, konser ve tiyatro atölyeleri projesini anlatan Yıldırım Zafer Partisi olarak gençlerden yoğun ilgi gördü. Şehrimizde 19 bin Üniversite öğrencisi olduğunu buna karşılık sadece 4500 yatak kapasiteli KYK Yurdu olduğunu öğrencilerimizin bu anlamda da büyük sıkıntılar yaşadığını bildiğini söyleyen Yıldırım Belediye Başkanı olduğunda Yalova’nın Bir Eskişehir örneğinde olduğu gibi öğrenci kenti olması için bütün gayretlerini sergileyeceğini ve aynı zamanda şehrimizin bir turizm şehri olması yönünde projelerini de gençlerle paylaşarak onların sorunlarını not aldı.

Çandır; İktidarın Tavrı Karşısındaki En Güçlü Alternatife Yönelmeye Neden Oldu Çandır; İktidarın Tavrı Karşısındaki En Güçlü Alternatife Yönelmeye Neden Oldu

Yalova Zafer Partisi Baskan Mevlut Yildirim Genc Secmen Sohbet (3)Yalova Zafer Partisi Baskan Mevlut Yildirim Genc Secmen Sohbet (1)

Editör: Arda Yavuz