13. Galibiyetine imza atarak puanını 27’ye yükselten Çayırova Belediyesi adım adım final grubuna yaklaşırken, onu 24 puanla Nazilli Belediyespor takip etti. Play-Off potasında ayrıca 22’şer puanlı Üsküdar Belediyesi ve Çözüm Ankara Koleji ile 21 puanı bulunan Semt77 Yalovaspor ve Pizza Bulls Co Basket takımları yer aldı.

Yeşilovaspor Yola Ferit Özinan Ve Nizamettin Dağ İle Devam Edecek Yeşilovaspor Yola Ferit Özinan Ve Nizamettin Dağ İle Devam Edecek

C Grubunun 14. Haftasının açılış maçında Çözüm Ankara Koleji evinde depremden etkilenmesine karşın lig serüvenine devam eden Doğa Koleji Gaziantep Gençlik’i ağırlarken maçı 99-95 kazandı. Semt77 Yalovaspor’a konuk olan Geçitspor haftanın sürprizine imza atarak uzatma periyotu sonunda temsilcimizi 117-114 mağlup etti.

Üsküdar Belediyesi ile Pizza Bulls Co Basket arasında oynanan İstanbul derbisinde gülen taraf 82-72’lik skorla konuk ekip oldu. Lider Çayırova Belediyesi son sıradaki Büyük Anadoluspor’u evinde adeta sayı yağmuruna tutarak parkeden 126-40 galip ayrıldı. Bu haftanın kapanış maçında İstanbul’da Teşvikiye’ye konuk olan Nazilli Belediyespor evine 93-84’lük galibiyetle döndü. Ligde 15. Hafta maçları 17 ve 18 Mart tarihleri arasında oynanacak.

Bu Hafta İlginç Skorlar Var (2)Bu Hafta İlginç Skorlar Var (1)-1Bu Hafta İlginç Skorlar Var (1)