Çat kapı ev ziyaretlerine son sürat devam eden Başkan Canbay çalışmalarını yeni dönem belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte sürdürüyor. Başkan Canbay yoğun programına ev ziyaretleriyle devam ederken, en doğru çalışmanın yüz yüze yapılan çalışma olduğunu ifade ederek şunları ekledi, “Yaptığımız hizmetler sonucunda konuk olduğumuz her yerde halkımızın güler yüzü ile karşılaşmanın huzurunu yaşıyoruz. Bize gösterilen bu olumlu duyguları asla karşılıksız bırakmayacağız. Subaşımız için daha çok çalışarak, halkımıza layık olacağız. Subaşılı hemşerilerimizin yüzü daha çok gülsün diye kalıcı ve en iyi hizmetleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Halkımızın bize olan güvenini boşa çıkartmayacağız” dedi.

Yalova Subasi Belediye Baskan Aday Chp Secim Calisma (3)Başkan Canbay, “Vatandaşımız için aşkla, canla başla çalışmaya devam edeceğiz!”

Vekil Becan; Görevimiz Çocuklara İyi Bir Gelecek Sunmak Olmalı Vekil Becan; Görevimiz Çocuklara İyi Bir Gelecek Sunmak Olmalı

Başkan Canbay, mahalle ziyaretlerine devam ederken halkın samimi ve mutlu karşılamalarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine şöyle devam etti, “Subaşı’nı karış karış gezmeye devam ediyoruz. Merkez Mahallesi ve Denizgören Mahallesi‘nde sevgiyle karşılandık. Ziyaretlerimizi sürdürdüğümüz Altınkent mahallesinde ikamet eden hemşerilerimizle de sevgiyle buluştuk, kucaklaştık. Halkımızın bu gönülden ilgisi ve sevgisi bizlere ayrı bir motivasyon okuyor. Bizleri bağrına basan tüm Subaşılı hemşerilerime gönülden teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yalova Subasi Belediye Baskan Aday Chp Secim Calisma (4)

Editör: Arda Yavuz