Çetinkaya Otomotiv şirketinin açılışa Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek, YTSO Meclis Başkanı Muhammet Sarıoğlu ve Başkan Yardımcısı Abdurrahman Tutuğ ile Yalova’nın ticaret hayatından birçok temsilci ve davetli katıldı.

Çetinkaya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Çetinkaya açılış sırasında kısa bir konuşma yaptı, “1988 yılından bu yana gerek perakende gıda, gerek inşaat sektörlerinde faaliyet gösterdik. Bugünde sektörlerimize otomotivi ekledik. Bu açılış günümüzde siz değerli dostlarımızı yanımızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Teşekkür ediyoruz.” dedi.

yalova-haber-ticaret-araba-galeri-cetinkaya-otomotiv (3)Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Başkanı Cemil Demiryürek, “Çetinkaya Grup’u buradaki yatırımlarından ötürü kutluyorum. Yalovamıza hayırlı, uğurlu olsun diyorum. Açılışa katılan davetlilerimize de Yalova Ticaret ve Sanayi Odası adına saygılar ve sevgiler sunuyorum.” dedi.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk açılışla ilgili olarak, “İşyerimizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Yatırımcımız Yüksel Çetinyaka’ya da son derece güzel düşünülmüş bir iş yerini Yalova ticaretine kazandırdığı için teşekkür ediyorum. Bol kazançlar diliyor, Hayırlı olsun diyorum.” dedi.

Edilen duanın ardından kurdele kesimi gerçekleştirildi.

yalova-haber-ticaret-araba-galeri-cetinkaya-otomotiv (2)

Tarımsal Amaçlı Örgütlerde Derecelendirme Dönemi Başlıyor Tarımsal Amaçlı Örgütlerde Derecelendirme Dönemi Başlıyor