Sergi öncesinde Çiftlikköylü öğrencilerin sergilediği halk oyunları gösterisinin ardından sergiyi gezen Vali Kaya, halk eğitim merkezinde gerçekleştirilen kurslarla ilgili olarak Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bahadır Kahraman’dan bilgiler aldı. Merkezde 255 kursun verildiğini ve 20 farklı ülkeden toplam 5100 kursiyerin yıl boyunca çalışmalarını yürüttüğünü dile getiren Kahraman,  yılsonu sergisinin de hafta sonuna kadar vatandaşların ziyaretine açık olduğunu belirtti.

Çiftlikköy’de Çocuk Parkları Arttırılıyor Çiftlikköy’de Çocuk Parkları Arttırılıyor

Sergide yer alan eserleri dikkatle inceleyen Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele, “Birkaç bine varan kursiyer sayısı ve çok çeşitli kurslarıyla İlçe Halk Eğitim Merkezimiz hobi ve sanat anlamında bir okul gibi hizmet veriyor. Sergi için emek veren değerli öğretmen ve kursiyerleri tebrik ediyorum” diye konuştu.

Yalova Ciftlikkoy Vali Kaymakam Belediye Baskan Il Milli Egitim Mudur Halk Sergi (2)Yalova Ciftlikkoy Vali Kaymakam Belediye Baskan Il Milli Egitim Mudur Halk Sergi (3)Yalova Ciftlikkoy Vali Kaymakam Belediye Baskan Il Milli Egitim Mudur Halk Sergi (1)

Editör: Arda Yavuz