Halk Eğitimi Merkezi kursiyerlerinin kendi yaptıkları resimlerin sergilendiği; 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü vesilesiyle düzenlenen “Cumhuriyet’in 100. Yılında Cumhuriyet Kadınları Resim Sergisi”nin açılışı gerçekleştirildi.

Yalova Kent Konseyi Cumhuriyet Yüzüncü Yil Kadin Resim Sergi Halil Inalcik Kultur Merkezi (3)Yalova Halil İnalcık Kültür Merkezi’nde üç gün boyunca açık olacak serginin açılışına, Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, Yalova Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Cengiz Göktürk, Yalova Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir, Yalova Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Fadime Yıldırım Karoğlu, Yalova Kent Konseyi Genel Sekreteri Erkan Çetintaş, Yalova Baro Başkanı Elif Turnacı Çavuş ve Yalova Kanser Hastaları Derneği Sibel Beyosmanoğlu katılım gösterdi.

Yalova Kent Konseyi Cumhuriyet Yüzüncü Yil Kadin Resim Sergi Halil Inalcik Kultur Merkezi (2)Birbirinden güzel eserlerin olduğu sergi ile ilgili olarak Yalova Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Fadime Yıldırım Karoğlu, “Bizler kadının her alanda başarılı olduğunu ve de olacağını çok iyi biliyoruz. Kadının elinin değdiği her şey daha zarif oluyor. Vicdan ve kalp ile yapılan işlerin de sürdürülebilirliği oluyor. Bugün burada gördüğünüz eserlerin güzelliğinden de bunu anlayabilirsiniz. Kadının sesi olmaya devam edeceğiz. Bu organizasyonda bizlerle olan ve bu harika eserleri yapan bütün kursiyerlere teşekkürlerimi ve tebriklerimi iletiyorum” dedi.

Pembe Tuzgölüne Turistler Akın Etti Pembe Tuzgölüne Turistler Akın Etti

Yalova Kent Konseyi Cumhuriyet Yüzüncü Yil Kadin Resim Sergi Halil Inalcik Kultur Merkezi (4)

Editör: Arda Yavuz