Sezona Burhaniye Belediyespor mağlubiyetiyle başlayan Altınova Belediyespor geçen hafta aldığı Mustafakemalpaşa Belediye galibiyetinin sevincini yaşıyor.

Tavşanlı Gol Oldu Yağdı! Tavşanlı Gol Oldu Yağdı!

Bursa deplasmanında oyuna hükmeden ve galibiyeti hak eden tarafın kendileri olduğunu vurgulayan Sarı Yeşilli ekibin teknik patronu Abdurrahman Güneş aynı başarıyı bu hafta oynayacakları Yeni Çan maçında da tekrarlamak istediklerini belirtti.

“İyi oynadık galibiyeti hak ettik”

Mustafakemalpaşa deplasmanını değerlendiren Güneş,” İyi oynadık, ikinci yarı özellikle çok gol kaçırdık. Son 15-20 dakika biraz bocaladık ama penaltıdan attığımız golle galip gelmesini bildik. Buradaki penaltıdan yediğimiz gol penaltı değildi. Bizim kullandığımız penaltıda ise net penaltıydı. Defans kale çizgisinden eliyle topu çıkardı. Muhammed Uğur Kalço’da büyük bir soğukkanlılıkla penaltıyı gole çevirdi ve takımımıza 3 puan kazandırdı” dedi.

“3 puanı hedefliyoruz”

Gelecek hafta Yeni Çanspor’u ağırlayacaklarını hatırlatan Altınova Belediyespor Teknik Direktörü Abdurrahman Güneş,” Yeniçanspor koşan ve mücadele eden takım. Buradan da üç puanla ayrılmamız gerekiyor. Bunu da yaparsak ilerleyen haftalar için bize ışık olur. Oynanmayan maç kazanılmaz. Kazanmak için de mücadelemizi en iyi şekilde ortaya koyacağız. Ahmet Faruk Kızıldağ'ın cezası devam ediyor. Ömer Faruk Öztürk'ün cezası bitti ve bu maçla birlikte bizimle olacak. Tek eksiğimiz dışında Yeniçanspor karşısında tam kadro olacağız. Taraftarlarımızı da Pazar günü tribünlere bekliyoruz” diye konuştu.

yalova-altinova-belediye-spor-futbol-bal2