Başkan Temel’e MHP Çıkarması Başkan Temel’e MHP Çıkarması

31 Mart seçimlerinin sona ermesiyle Belediye Meclis aritmetiği de netleşti. Yalova halkı meclis çoğunluğunu da başkanlıkla birlikte CHP’ye verdi. CHP listesinin önemli isimlerinden Harun Güleç, kısa bir açıklama yaparak Yalova halkına teşekkür etti.

Halkımızın bize vermiş olduğu sorumluluğun farkındayım” diyen Güleç, “Yoğun bir çalışma dönemi sonrasında halkımız bize inandı ve güvendi. Geçmişte yapılan haksızlıklara bir son vererek sandıkta adaleti sağladı. Halkımız, Belediye Başkanlık görevini Mehmet Gürel Başkanımıza verirken, mecliste de bizlere teveccüh gösterdi. 5 yıl boyunca kentimize en iyi hizmeti sunmak adına canla başla çalışacağız, çalışacağım. Bize emanet edilen oylara sonuna kadar sahip çıkacağım. Kentimizde yaşayan bir bireyin oyu artık bizlere emanet. Tüm hemşehrilerime destekleri için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Seçim döneminde canla başla çalışan tüm ekip arkadaşlarımı yürekten kutluyorum. Bu zaferin mimarı olan Belediye Başkanımız Mehmet Gürel başta olmak üzere, Milletvekilimiz Tahsin Becan, İl Başkanımız Erdem Doğancı, Merkez İlçe Başkanımız, Kadın Kolları Başkanımız, Gençlik Kolları Başkanımız, Belediye Meclis Üyelerimiz ve tüm ekibimiz ile Yalova’mıza hizmet etmenin onurunu yaşayacağız. Yalova’ya ve tüm Türkiye’ye bahar geldi” dedi.

Yalova Chp Belediye Meclis Uye Harun Gulec

Editör: Arda Yavuz