28 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde Büyük Türkiye Zaferi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek isteyen Başkan Oral, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın millete hizmet yolculuğu devam edecektir” dedi.

21 yıllık atılım ve yatırım hamlesi

28 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri çalışmalarını sürdüren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçedeki iş insanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

İpek Yolu Resim Sergisi Başlıyor İpek Yolu Resim Sergisi Başlıyor

28 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek isteyen Başkan Oral, “Son 21 yılda Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye’de hayata geçirilen atılım ve yatırımları anlattığımız zaman, en muhalif düşünceye sahip kişinin dahi elini vicdanına koyduğunda Cumhurbaşkanımızın hakkını teslim ettiğini görüyoruz.

“Milletiyle yol yürüdü, milletinden emir aldı”

İnanıyorum ki 28 Mayıs’ta, milletimiz sandıkları patlatarak tarihi bir oy farkı ile Türkiye Yüzyılı’nın kapılarını açacaktır. Cumhurbaşkanımız hep milletinden güç aldı. Milleti ile yol yürüdü ve sadece milletinden emir aldı. Pazar günü de yine milletinden alacağı güçlü bir destek ile inşallah hizmet yolculuğumuza devam edeceğiz”.

“Omuz omuza olacağız”

Türkiye Yüzyılı, 21 yıllık tarihi yatırım, hizmetler, kazanımlarımızın ve kalkınmamızın miladı olacak. Üreten, Güçlü ve Bağımsız Türkiye'yi birlikte büyüttüğümüz işletmelerimiz, iş insanlarımızla omuz omuza olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

HİZMET YOLCULUĞU DEVAM EDECEKHİZMET YOLCULUĞU DEVAM EDECEK (2)