“Öğretmenime Mektup” Yarışması Sonuçları Belli Oldu “Öğretmenime Mektup” Yarışması Sonuçları Belli Oldu

İtfaiye Teşkilatı’nın 309. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personeli Başkan Mustafa Tutuk’a ziyarette bulundu. İtfaiyeden sorumlu Başkan Yardımcısı Naim Ardıç ile itfaiye müdürü ve itfaiye erleri Başkan Tutuk ile bir araya gelerek yaptıkları faaliyetlerle ilgili bilgilendirmede bulundu.

“HER TÜRLÜ TAKDİRİN ÜSTÜNDEDİR”

“Yeri geldiğinde yangınlarla, yeri geldiğinde depremlerin yıkıcı gücüyle, yeri geldiğinde sellerle mücadele eden kahramanlarımızın bu büyük fedakârlığı, yüreklerindeki manevi kuvvetin ve insan sevgisinin bir neticesidir” diyen Başkan Tutuk, “İtfaiye çalışanlarının müdahale ettikleri olaylar karşısında canları pahasına göstermiş oldukları gayretin, çabanın ve özverinin her türlü takdirin üstündedir. İtfaiye çalışanları, insanları ve tüm canlıları, başta yangın felaketi olmak üzere, deprem, sel, kazalar gibi birçok doğal afet sonrası koruyup onlara siper olmaktadır. Bu yüzden itfaiyecilik, birçok riski beraberinde taşıyan zor ve meşakkatli bir meslektir. Yıllardır her türlü felakette en ön saflarda vatandaşlarımızın yardımına koşan itfaiyecilerimizin gösterdikleri mücadele milletimizin gönlünde önemli bir yere sahip olmuştur. Gece gündüz demeden, 24 saat boyunca her koşulda görevi başında olan, başta Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürlüğümüz personelleri olmak üzere bu hayati sorumluluğu büyük bir gayret göstererek üstlenen tüm itfaiyecilerimizin haftasını kutluyor, kazasız belasız çalışmalar diliyorum” dedi.

HEDİYE EDİLEN ÇİÇEĞİ, KADIN İTFAİYE ERİNE HEDİYE ETTİ

Öte yandan Başkan Tutuk’a ziyaretin anısına çiçek takdim edildi. Çiçeği teslim alan Başkan Tutuk, çiçeği kendisini ziyaret edenler arasında bulunan kadın itfaiye erine hediye etti. Başkan Tutuk’un kadın itfaiye erine olan jesti, tebessüm ettirdi.

itfaiye-yalova-ziyaret-bakan-mustafa-tutuk-teskilat (2)itfaiye-yalova-ziyaret-bakan-mustafa-tutuk-teskilat (1)