Bahçelievler Mahallesi’ne bağlı Marmara Caddesi üzerinden günlük rutinlerini sürdürmek için geçen vatandaşlar şaşkınlık yaratan bir görüntüyle karşılaştı. Turan Koçal Caddesi girişinden Şehit Ömer Faydalı Caddesi girişine kadar olan yol üzerine belirsiz bir maddenin döküldüğünü gören vatandaşlar Yalova Belediyesi’ne haber verdi. Belediye’ye bağlı Su ve Kanalizasyon ekipleri ve Zabıta ekipleri gelen ihbarın ardından bölgeye intikal etti. Zabıta ekipleri, Şehit Ömer Faydalı Caddesi ile Turan Koçal Caddesi arasındaki bölgeyi güvenlik şeridiyle kapattıktan sonra Su ve Kanalizasyon ekipleri temizlik çalışmalarına başladı. 

Paşakent Mezarlığı’nda Kapasite Genişletme Çalışmaları Yapılıyor Paşakent Mezarlığı’nda Kapasite Genişletme Çalışmaları Yapılıyor

Yalova Marmara Cadde Balcik Dokulme Belediye Su Kanalizasyon Temizlik Haber (9)Yetkililerden alınan göre bilgilere göre Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ekiplerinin Safran Deresi’nde gerçekleştirdiği temizlik çalışmaları sonrası dereden çıkarılan balçık, kamyon ile döküm alanına götürülürken Marmara Caddesi’ne dökülmesi nedeniyle bu olayın yaşandığı öğrenildi.

Yalova Marmara Cadde Balcik Dokulme Belediye Su Kanalizasyon Temizlik Haber (6)Su ve Kanalizasyon ekiplerinin çalışmalarının sonlanmasına az bir zaman kala, balçığın tamamen temizlenmesi için belediye bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü çağrıldı. Edinilen bilgilere göre güvenlik şeridiyle kapatılan cadde gün içerisinde trafiğe tekrar açılacak.

Haber-Kameraman/Göktuğ Doğukan Yüksel

Yalova Marmara Cadde Balcik Dokulme Belediye Su Kanalizasyon Temizlik Haber (5)Yalova Marmara Cadde Balcik Dokulme Belediye Su Kanalizasyon Temizlik Haber (3)Yalova Marmara Cadde Balcik Dokulme Belediye Su Kanalizasyon Temizlik Haber (4)Yalova Marmara Cadde Balcik Dokulme Belediye Su Kanalizasyon Temizlik Haber (2)Yalova Marmara Cadde Balcik Dokulme Belediye Su Kanalizasyon Temizlik Haber (1)

Muhabir: Göktuğ Doğukan Yüksel