“Öğretmenime Mektup” Yarışması Sonuçları Belli Oldu “Öğretmenime Mektup” Yarışması Sonuçları Belli Oldu

Başkan Tutuk, sık sık vatandaşların, esnafların sorun ve taleplerini onların yanına giderek dinleyip, gelen her talep ile öneriyi ise tek tek not aldırıyor. Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Başkan Tutuk, gençlerden gelen öz çekim taleplerini ise kırmayarak yerine getiriyor.

Fırsat buldukça her zaman esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiğini ve vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösterdiğini belirten Başkan Tutuk; “Saha gezilerimizde esnafımızın, vatandaşlarımızın bizlere göstermiş oldukları teveccühüden dolayı her birine teşekkür ederim. Ziyaretlerimizi aksatmadan her zaman farklı mahallerimizde, caddelerimizde ve sokaklarımızda gerçekleştiriyoruz. Böylelikle tüm esnafımıza ve hemşehrilerimize ulaşıyoruz. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde hem esnafımızın hem de vatandaşlarımızın taleplerini dinliyoruz. Her bir vatandaşımızın söylediği öneri, talep ve istekleri tek tek not alıyoruz. Ben her zaman esnafımızla, vatandaşlarımızla, gençlerimizle, çocuklarımızla sahada olmaya devam edeceğim” dedi.

yalova-belediye-ak parti-vatandas-esnaf-ziyaret7yalova-belediye-ak parti-vatandas-esnaf-ziyaret6yalova-belediye-ak parti-vatandas-esnaf-ziyaret5yalova-belediye-ak parti-vatandas-esnaf-ziyaret3yalova-belediye-ak parti-vatandas-esnaf-ziyaret2yalova-belediye-ak parti-vatandas-esnaf-ziyaret