Yalova’nın en önde gelen özel okullarından olan Uzmanlar Koleji gerçekleştirdikleri etkinliklerle öğrencilerinin eğitim hayatlarının ilerlemesi için katkıda bulunmaya çalışıyor. Geçtiğimiz yıl 5. Mezunlarını veren Kolej son olarak eski öğrencilerini okullarında ağırladı.  Kurumlarına ziyarete gelen üniversite öğrencileri, önce kurum müdürlerine ardından ortaokul ve lise öğrencilerine "merhaba" dedi.

Yalova Uzmanlar Kolej Ogrenci Okul Kurum Ziyaret (2)Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanan Eylül Söyler, ODTÜ Mühendislik Fakültesini kazanan Emre Öztaş, İTÜ Makina Mühendisliği’ni kazanan Efe Çam, Sabancı Mühendislik Fakültesi’ni kazanan Refik Ege Sezgin ve Kadir Has Moleküler Biyoloji ve Genetik Mühendisliği’ni kazanan Göktuğ Bilgetürk, Sınavlara nasıl hazırlandıklarını ve bu yolculuktaki nüansları anlattılar ve haleflerinin sorularını cevaplandırdılar.

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümleri Öğrenci Sempozyumu Gerçekleşti Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümleri Öğrenci Sempozyumu Gerçekleşti

Haber/Göktuğ Doğukan Yüksel

Yalova Uzmanlar Kolej Ogrenci Okul Kurum Ziyaret (3)Yalova Uzmanlar Kolej Ogrenci Okul Kurum Ziyaret (1)

Editör: Arda Yavuz