Eşsiz doğası, turizmi, tarihi, tarım ve sanayi kimliği ile Yalova’nın gözde ilçesi Altınova’da alt yapı ve yol çalışmaları için seferberlik devam ediyor.

Yol çalışmaları

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, konforlu ve güvenli bir ulaşım için başlattıkları çalışmalar hızlı bir şekilde devam ettiğini söyledi. Son çalışmalarda 6 bin ton asfalt uygulamasının yapıldığını ifade eden Başkan Oral, “Sağlık Caddesi, Atatürk Bulvarı ve ilçe merkezdeki yol çalışmaları devam ediyor. Asfalt çalışmalarımız kasım ayı içerisinde tamamlanacak.

Kaldırım çalışması

Bunun yanında kaldırım çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Toplamda 11 bin metrekare baskı beton kaldırım çalışmalarımız 2023 yılı içerisinde bitecek. Engelli vatandaşlarımızın kullanımını kolaylaştıran 2 metre genişliğindeki kaldırım çalışmalarımıza muhtelif yerlerde devam ediliyor. Toplamda 5400 metre uzunluğunda kaldırım yapılacak” diye konuştu.

Oral: İlk Günkü Heyecanla, Canla Başla Hizmetlere Devam Oral: İlk Günkü Heyecanla, Canla Başla Hizmetlere Devam

“Sabrınız için teşekkürler”

Altınovalı hemşerilerine, başta pandemi ve uzun süren olumsuz hava koşulları ile devam eden çeşitli alt yapı çalışmalarından dolayı gösterdikleri için sabır için teşekkür eden Başkan Dr. Metin Oral, “Altınova’da her anlamda ve alanda hayata geçirdikleri yüzlerce özel proje ile yaşam standartlarını en üst seviyeye taşıdık. Ama daha yapacak çok işimiz var. İlk günkü aşkla, heyecanla çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

yalova- altınova- belediye- metin- oral- yol- kaldırım- calısma (3)yalova- altınova- belediye- metin- oral- yol- kaldırım- calısma (1)