Altınova Belediyesi Kurban Bayramı Öncesi Camileri Temizledi Altınova Belediyesi Kurban Bayramı Öncesi Camileri Temizledi

Başkan Oral, “Ramazan ayı; insanları birbirine yaklaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan mübarek bir aydır” dedi. 
“İnsanları birbirine yaklaştırır”
Ramazan Ayında, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin sergilendiğini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Ramazan-ı Şerif’i milletçe idrak edeceğiz. Tüm İslam Âlemi’nin ve bütün vatandaşlarımızın güzel bir Ramazan yaşamasını diliyorum” ifadelerini kullandı.
Tüm önlemler alındı
Başkan Oral, “Altınova Belediyesi olarak, vatandaşların Ramazan Ayı’nı huzur ve güven içerisinde geçirmesi için belediye birimleri olarak tüm tedbirleri aldık. Toplumsal dayanışma, paylaşma, kardeşlik ve sevgi bağlarının yoğunluk kazandığı, manevi duyguların arttığı, milletçe birlik ve beraberliğin daha da güçlendiği mübarek Ramazan ayını millet olarak karşılamanın mutluluğu içindeyiz. Ramazan-ı Şerif ayının tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de birlik ve dayanışma duyguları içerisinde huzurlu bir şekilde geçmesi dilerim” diye konuştu.

Editör: Arda Yavuz