Altınova Belediyesi Düğün Salonundaki etkinlik kadınlardan da büyük bir ilgi gördü. Kadının, anne olarak, eş olarak kardeş olarak her zaman insanlığa yön verdiğini ifade eden Özyiğit burada kadınlara da hitap ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutladı. Kadınların hayata daha çok katılmaları için onlara yeterince fırsat tanınması gerektiğini ifade eden Özyiğit, Yalova Altinova Belediye Baskan Aday Kadinlar Gun Kutlama Sehit Gazi Es (4)“Hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerle de geleceğimizin şekillendirilmesinde en önemli katkıyı sağlamaktadırlar. Kadınlarımızın hayata daha çok katılmaları için onlara yeterince fırsat tanımalı, sosyal, kültürel ve ekonomik alanda ön plana çıkmalarını sağlamalıyız. Kadına yönelik şiddetin artık son bulması için tüm toplum kesimleri olarak daha duyarlı olmalıyız.
Yalova Altinova Belediye Baskan Aday Kadinlar Gun Kutlama Sehit Gazi Es (2)Peygamber Efendimiz, "Cennet anaların ayağının altındadır" buyurmuştur, dolayısıyla kadınları korumak, kollamak ve onların daha mutlu ve huzurlu olmasını sağlamak bizlerin görevidir. Kadınlarımızın toplumsal hayatta kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri daha etkin olabilmeleri en büyük dileğimizdir. Bu inançla tüm kadınlarımızın '8 Mart Dünya Kadınlar Gününü' en kalbi duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum." dedi.
Yalova Altinova Belediye Baskan Aday Kadinlar Gun Kutlama Sehit Gazi Es (3)Etkinlikte belediye başkanlığı döneminde kadınlara yönelik yapacağı çalışmalar ve hayata geçireceği projeleri de anlatan Özyiğit kadınların sorularını da cevaplamayı ihmal etmedi. AK Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğine katılan kadınlara çiçek sundu. 

Fazlaca: 23 Nisan Kutlu Olsun Fazlaca: 23 Nisan Kutlu Olsun

Yalova Altinova Belediye Baskan Aday Kadinlar Gun Kutlama Sehit Gazi Es (5)

Editör: Arda Yavuz