AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit seçim çalışmalarına hız vererek devam ediyor. Bu çerçevede ilçedeki kapalı Pazar yerine giden Özyiğit burada pazarcı esnafı ve vatandaşlarla biraraya geldi. AK Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül, kadın ve gençlik kolları üyeleri ve partililerin de hazır bulunduğu pazaryeri ziyaretinde esnaflarla sohbet eden Özyiğit, sorunları ve talepleri dinledi. Belediye başkanı olduğunda hayata geçirilecek olan projeleri de esnaflarla ve vatandaşlarla paylaşan Özyiğit, esnafın kazancının arttırılması ve taleplerinin yerine getirilmesi için elinden gelen gayreti göstereceğini vurguladı.
Yalova Altinova Belediye Baskan Aday Ak Parti Ilce Pazar Yeri Esnaf Vatandas Ziyaret (2)Esnaf ve vatandaşlardan yoğun ilgi
Ziyareti hakkında bir açıklama yapan Özyiğit, "Kapalı pazarı ziyaret ederek, pazar alışverişini yapan vatandaşlarımızla buluştuk, pazarcı esnafımıza bol kazanç ve hayırlı işler diledik" dedi.
Özyiğit, pazaryeri ziyaretinde büyük ilgi gördü. Pazarcı esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Özyiğit'e tebriklerini iletip desteklerini belirttiler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Kara Tablo! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Kara Tablo!

Yalova Altinova Belediye Baskan Aday Ak Parti Ilce Pazar Yeri Esnaf Vatandas Ziyaret (4)Yalova Altinova Belediye Baskan Aday Ak Parti Ilce Pazar Yeri Esnaf Vatandas Ziyaret (3)Yalova Altinova Belediye Baskan Aday Ak Parti Ilce Pazar Yeri Esnaf Vatandas Ziyaret (1)

Editör: Arda Yavuz