Kızılay Selvet Duman’a Emanet

Kızılay Yalova Şubesi olağan kongresini gerçekleştirdi. Kongrede eski başkan Ömer Fitoz başkanlığa aday olmayınca tek liste ile gidilen seçimde Selvet Duman Kızılay Yalova Şube Başkanlığı görevine seçildi.

Kızılay Selvet Duman’a Emanet

Kızılay’da kongre heyecanı yaşandı. Kongre öncesinde başkanlığa yeniden aday olmayacağını duyuran Ömer Fitoz da katıldı. Burada Kızılay yöneticileri ve üyelerine bir teşekkür konuşması yapan Fitoz, “Kızılay gibi köklü ve önemli bir kurumda başkanlık onurunu yaşadım. Bu gerçekten anlatılmaz bir duygu. Ama artık bayrağı gençlerimizin devralma zamanıdır. Görev sürem içerisinde uyum içerisinde çalıştığım tüm arkadaşlarıma yürekten teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Ardından geçilen seçimlerde başkanlık için Selvet Duman başkanlığındaki tek liste aday oldu. Sandık başına giden üyelerin tamamının oyunu anal Duman yeni dönemde Kızılay Yalova Şubesi Başkanlığı görevine seçildi. Seçim sonrasında konuşan Duman ise, “Kızılay’da hizmet bayrağı nesillerdin elden ele aktarılıyor. Bizden önceki gönül erleri olan ağabeylerimizden aldığımız bu bayrağı bizde daha ilerilere taşıyacak ve yeri geldiğinde bizde şerefle ve gururla devredeceğiz. Şimdi o ilk günkü şevkle çalışma zamanıdır. Bizden önce görev yapan tüm yöneticilere ve özellikle bir önceki dönemde başkanlık yapan Ömer Fitoz’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Kızılay Yalova Şubesi yeni yönetim kurulunda ise şu isimler yer aldı. Selvet Duman, Yavuz Tınaz, Sibel Beyosmanoğlu, Hakan Üstün, Kevser Özdemir, Şerafettin Koca, Abdülkadir Korkmaz.

YORUM EKLE

banner137

banner138