Çiftlikköylü Sporcu Dartta Türkiye 3.sü Oldu Çiftlikköylü Sporcu Dartta Türkiye 3.sü Oldu

9. Grupta mücadele edecek olan Yeşil Kırmızılı ekip hedefini şampiyonluk olarak belirlerken kadrosunu birçok önemli isimle güçlendirdi. Yaz döneminde altyapı Milli takımlarında görev yapan başantreönr Özer Özger’in de takıma katılmasıyla filedeki temsilcimiz çalışmalarını 90. Yıl Spor Salonunda gerçekleştiriyor. Neşeli geçen antrenman sonrasında Özger, gazetemizin sorularını yanıtladı. 
“Yalova için en hayırlısı neyse o olur”
Yalova’nın voleybolda ki gelişimine değinen Özer Özger, “Bizimle beraber gelişimin iyi gittiğini düşünüyoruz. Bizim asıl amacımız Yalova’da ki genç kızlarımıza iş olanağı sağlayabilmek ve iş olanağının yanında sporu sevdirebilmek. Bu açıdan baktığımız zamanda iyi yönde ilerleyebildiğini söyleyebiliriz. Gelişmesi devam eden bir yer olarak bahsedebiliriz. Grubumuza baktığımız zaman gerçekten zorlu bir gruptayız. Takım sayısı az gözüküyor olabilir ama hedefi olan dört tane takım var. Bizim hedefimizin olduğu gibi diğer takımında hedefleri var. umarım Yalova için en hayırlısı neyse o olur” dedi.
“Yalova’dan bir ismin Milli takımda görev yapıyor olması çok daha önemli”
Balkan Şampiyonası ve U21 Yaş Altı Kadın milli takımının teknik ekibinde yer alan deneyimli çalıştırıcı, “Milli takım bizim için çok önemli bir değer. A Milli Kadın Voleybol Takımımızın yaptığı başarı ortada. Orada olmak benim adıma öncelikle milliyetçilik duygularını beslediğim için çok mutlu ve onur verici bir durum. Bunun yanında da Yalova’dan birinin milli takımda temsil ediliyor olması bizim için çok daha önemli” ifadelerini kullandı.
“Türk voleybolu, inanılmaz bir ivme kazandı” 
A Mili Kadın Voleybol Takımı’nın Avrupa Şampiyonluğunu kazanması üzerine Özger, şunları dile getirdi: “Türk voleybolu, A Milli Kadın Voleybol Takımı sayesinde inanılmaz bir ivme kazandı. Bunlar sonuna kadar hak edilmiş başarılar. Bunların hepsi milli takım oyuncularımızın dışında diğer oyuncularımızın ve staffımızın çok büyük emeklerle ortaya koyduğu bir çalışma. Hepsini ayrıca tebrik etmek lazım. Artık dünya sıralamasında en yukarılarda olduğumuz için hedefimiz bundan sonra inşallah olimpiyat altını diyelim” diyerek sözlerini tamamladı.
Semt77’nin Sultanları Yeni Sezona İddialı Hazırlanıyor (6)Semt77’nin Sultanları Yeni Sezona İddialı Hazırlanıyor (5)Semt77’nin Sultanları Yeni Sezona İddialı Hazırlanıyor (3)Semt77’nin Sultanları Yeni Sezona İddialı Hazırlanıyor (2)Semt77’nin Sultanları Yeni Sezona İddialı Hazırlanıyor (1)