Termal Belediyesi tarafından sürdürülen çalışmalarla Gökçedere ve Üvezpınar Mahallelerinde kanalizasyon ve altyapı yenileniyor.

Termal Belediyesi, ilçedeki kanalizasyon ve altyapıyı modernize etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Gökçedere ve Üvezpınar mahallelerinde belediye ekiplerinin yaptığı çalışmaları yerinde inceleyen Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, ilçenin bir turizm merkezi olduğunu ve bu alanda hiçbir aksama ve sorun yaşanmaması için gayret gösterdiklerini söyledi.

Başkan Acar, kanalizasyon ve altyapı çalışmalarının ilçe için önemli olduğunu belirterek, “Belediyemizin ekipleri ve imkanları ile sürdürdüğümüz çalışmalar kapsamında, ihtiyaç duyulan noktalarda kanalizasyon ve altyapıyı yeniliyoruz. Bazı bölgelerde de onarımdan geçiriyoruz. Böylece ilçemizin hem görünümünü hem de yaşam kalitesini artırıyoruz” dedi.

Şiddetli Rüzgarda Çatı Uçtu, 2 Yaralı Şiddetli Rüzgarda Çatı Uçtu, 2 Yaralı

Belediye ekipleri, Gökçedere ve Üvezpınar mahallelerinde kanalizasyon ve altyapı çalışmalarını hızla tamamlamayı hedefliyor. Vatandaşlar ise belediyenin yaptığı hizmetlerden memnun olduklarını ve Başkan Acar’a teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

yalova-termal-üvezpinar-gokcedere-kanalizasyon-altyapi-calisma4yalova-termal-üvezpinar-gokcedere-kanalizasyon-altyapi-calisma3yalova-termal-üvezpinar-gokcedere-kanalizasyon-altyapi-calisma2