Katıldığı Türkiye Şampiyonasından üçüncülükle dönen Sincar, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’i makamında ziyaret ederek; Şanlıurfa’da düzenlenen Türkiye Kickboks Şampiyonası’na katılmasındaki desteğinden dolayı kendisine teşekkür etti.

Çınarcık Carbon Fitnes Kick-Boks Takımı sporcularının 22-29 Ocak 2023 tarihlerinde katılmış olduğu Şanlıurfa Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda Lowkick branşında yarışan Halit Sincar ağır sıklette Türkiye üçüncüsü olarak döndü.

Çınarcık Belediyesi olarak sporcularımızın her zaman yanında olduklarını belirten Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer konu hakkında “Şanlıurfa’da düzenlenen Türkiye Kickboks Şampiyonası’nda Lowkick branşında Türkiye 3.sü olarak dönen Çınarcık Carbon Fitnes Kickboks Takımı sporcumuz Halit Sincar kardeşimi tebrik ederim. Böylesine değerli sporcuları Çınarcık’ımıza kazandıran İsmail Necdet Köken hocamıza bizlere bu onuru ve mutluluğu yaşatan Kickboks’un  Çınarcık’taki  gençlerine bir kez daha teşekkür ederim” dedi.  

Antrenör İsmail Necdet Köken ve Halit Sincar, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’e sağladığı desteklerden dolayı kendisine teşekkür ettiler.

Türkiye Üçüncüsü Halit’ten Başkan Soyer’e Teşekkür  (2)Türkiye Üçüncüsü Halit’ten Başkan Soyer’e Teşekkür  (1)

Editör: Uğur TEZCAN