Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Tutuk, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlere her geçen gün bir yenisini ekliyor. Çalışmaları kapsamında gezilmedik köy, girilmedik sokak, çalmadık kapı bırakmamak için ziyaretlerini sürdüren Tutuk’un son durağı Samanlı Köyü oldu. Köy kahvesini ziyaret eden Tutuk, hemşehrileri ile buluştu.

Yalova Belediye Baskani Mustafa Tutuk Samanli Cikarmasi Ziyaret Vatandas (3)Hemşehrileri ile tek tek selamlaşarak halini hatırını soran Başkan Tutuk’a, AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şahin ve belediye meclis üyesi adayları eşlik etti.

Başkan Temel’e MHP Çıkarması Başkan Temel’e MHP Çıkarması

Yalova Belediye Baskani Mustafa Tutuk Samanli Cikarmasi Ziyaret Vatandas (2)Tutuk, ‘’Amacımız halkımızın sorunlarını yerinde tespit etmek’’

Yapılan hizmetlerin yanı sıra fırsat bulduğu her anda vatandaşları, esnafları ziyaret etmekten, onlarla çay içip sohbet etmekten keyif aldığını belirten Başkan Tutuk, şunları söyledi: ‘’Esnaflarımızı iş yerlerinde ziyaret ettiğimizde, vatandaşlarımızla bire bir sohbet ettiğimizde keyif alıyoruz. Amacımız esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde tespit etmek. Her zaman halkımızın içindeyiz. Halkımızla iç içeyiz. Bu kapsamda Samanlı Köyü’nü ziyaret ederek hemşehrilerimizle buluştuk. Onların görüşlerini almak için hemşehrilerimizin buluşma noktası olan köy kahvehanesini ziyaret ettik. 4 yıl süresince yaptığımız çalışmalarımızı anlattık. Projelerimiz hakkında bilgiler verdik. Hemşehrilerimizin merak ettiği soruları yanıtladık. İnşallah önümüzdeki dönemde Yalova’mıza hak ettiği hizmetleri kavuşturmaya devam edeceğiz.”

Editör: Arda Yavuz