Armutlu Esnafspor deplasmanına çıkan Termal temsilcisi rakibini 8-1 gibi farklı skorla mağlup ederek 3 puanın sahibi oldu. 4’de 4 yapan Üvezpınar’da goller Yiğit Babaoğlu, Zübeyir Nalbant, İsmail Arda Yamaç(3), Arif Yıldız,  Muhammed Üstün ve Ubeyd Çok’tan geldi. Ev sahibi ekibin tek sayısına Osman Baydar imzasını attı.

Safranspor, Kemal Baş’a Teşekkür Etti Safranspor, Kemal Baş’a Teşekkür Etti

Armutlu sahasındaki karşılaşmada Sezer Arıcı, Oğuz Kaan Akçan ve Ayşe Nida Portakal hakem üçlüsü görev yaptı. Hedefini şampiyonluk olarak belirleyen 1877 Üvezpınarspor karşılaşmaya adeta golle başladı.

12. dakikada defansın bel kemiği Yiğit Babaoğlu attığı golle takımını 1-0 öne geçirdi. İlk yarının kalan bölümünde Termal ekibi 16’da Zübeyir Nalbant ve 28. Dakikada da İsmail Arda Yamaç’ın golleriyle 3-0 öne geçerek devre arasının yolunu tuttu.

Müsabakanın 55. Dakikasında 1877 Üvezpınarspor İsmail Arda Yamaç’ın golüyle farkı 4’e çıkarttı. Rakibi karşısında gol şov yapan konuk ekip dakikalar 60’ı gösterdiğinde bu kez Arif Yıldız’la golü bulmayı başardı.

Maçın yıldızı İsmail Arda Yamaç 66’da bir kez daha sahneye çıkarak takımının altıncı golüne imza attı. Üvezpınar 78’de Muhammed Üstün’le bir gol daha buldu. Armutlu Esnafspor’da 79.dakikada kazanılan penaltıda Osman Baydar, ev sahibinin şeref sayısını kaydetti. 80’de Ubeyd Çok karşılaşmanın skorunu belirledi ve 1877 Üvezpınarspor, Armutlu Esnafspor deplasmanında 8-1 kazandı.

yalova- uvezpınarspor- armutlu- esnafspor- futbol- mac- gol (2)