Gençlik Merkezi’nden Eğlenceli Ziyaret Gençlik Merkezi’nden Eğlenceli Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe , 8-12 Nisan tarihlerini kapsayan ara tatil dolayısıyla yayınladığı mesajında “2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının ikinci eğitim dönemine 8-12 Nisan tarihleri arasında kısa bir mola veriyoruz. Birinci eğitim döneminde olduğu gibi ikinci dönemde de okullarımızda yerel ve uluslararası projelerden sınıf içi etkinliklere, sergilerden kan bağışı kampanyalarına kadar birçok çalışma gerçekleştirildi. Birçok öğrencimiz bilimsel ve sportif yarışmalarda derece alarak başarılara imza attı. Aynı şevk, heyecan ve başarıyla bu eğitim yılının tamamlanacağına inanıyorum. 
Sevgili öğrencilerimiz, Başarı için dinlenmek önemlidir. Yoğun bir süreçten sonra bu ara tatilde iyi dinlenmenizi diliyorum. 2023-2024 eğitim yılının baharla birlikte başlayacağımız son çeyreğine heyecanla ve iyice dinlenmiş olarak girmenizi, bu süreçte de varsa eksikliklerinizi gidermenizi ve bol bol okumanızı temenni ediyorum. 
Kıymetli Velilerimiz, Yalova Eğitim Geliştirme Stratejisi (YEGES) ile sosyal, akademik, sportif ve birçok açıdan hızlı ve enerjik başladığımız bu eğitim yılının ikinci ara tatiline giriyoruz. Sizlerin de desteğiyle okullarımızda yürüttüğümüz çalışmalarımız ara tatil sonrası da yine sizlerle el ele devam edecek. Sizlere de ara tatilde iyi dinlenmeler ve çocuklarınızla keyifli vakitler geçirmenizi diliyorum. 
Sevgili meslektaşlarım, Eğitim yılının başından bu yana öğrencilerimizin öğrenme süreçleri ve gelişimleri için verdiğiniz emek ve çaba tarif edilemez. Her birinize ayrı ayrı emekleriniz için teşekkür ediyorum. Son molamızın ardından eğitim yılının kalan sürecinde hedeflerimize ulaşmak için vereceğiniz çaba için de şimdiden teşekkür ediyor, iyi bir tatil dönemi diliyorum” ifadelerini kullandı.
HABER/ RÜMEYSA ŞAHİN

Editör: Arda Yavuz