İsmail Kaya’nın başkanlığını yaptığı Yalova’nın Milli takımı olan Yalovaspor’a yeni sezon öncesinde şehrin birçok önemli kuruluşunun sponsor olarak destek veriyor. Yeni sezonda A takımı Faruk Yiğit, kadın futbol takımını da Fatma Şenyiğit’in çalıştıracağı Yalovaspor’da altyapının başına ise İlkay Margılıçlı getirilmişti.

Yeni tüzüğüyle hedeflerine bir adım daha yaklaşmak isteyen Yeşil Kırmızılılarda 29 Ağustos Salı günü yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle ertelenen tüzük değişikliğinin yapılacağı kongre 5 Eylül Salı günü saatler 18:00’o gösterdiğinde kulüp tesislerinde gerçekleştirilecek.

Potanın Perileri’nden Heyecan Dolu Galibiyet Potanın Perileri’nden Heyecan Dolu Galibiyet

Yeşil-kırmızılı kulüpten konuyla ilgili olarak, “29 Ağustos Salı günü saat 18.00’de Yalovaspor Sosyal Tesislerinde yapılması gereken Yalovaspor Kulübü’nün ‘tüzük tadilatı’ olağanüstü genel kurul toplantısı, ilk toplantıda aranan yeterli üye salt çoğunluğunun sağlanamaması nedeniyle, ikinci toplantı için belirlenen 5 Eylül 2023 tarihine aynı gün ve saatinde çoğunluk aranmaksızın yapılmak üzere ertelenmiştir” açıklaması yapıldı.