Altınova'nın renkli ve çeşitli kültürel yapılarından biri olan BAL-GÖÇ'ün organize ettiği etkinlik, geniş bir katılımla gerçekleşti. CHP Altınova Belediye Başkan Adayı Yasemin Fazlaca, sahne alan sanatçılar birbirinden güzel Balkan müzikleriyle dinleyicileri adeta mest etti. Seçmenlerle bir araya gelerek kültürel bir etkileşimde bulunan Fazlaca, “Balkan Göçmenleri Derneğinin düzenlediği muhteşem konsere katılım sağladık. Renkli ve coşkulu bir atmosferde, bir araya gelerek Balkan müziklerini dinledik. Kültürel etkinliklere destek vermek ve birlikte keyifli zaman geçirmek, Altınovamız için çok kıymetli. Birlikte daha nice etkinliklere” ifadelerine yer verdi.

“Bugün Ülkemizi Saran Karanlığı Laik, Bilimsel Ve Çağdaş Eğitim İle Mutlaka Yeneceğiz” “Bugün Ülkemizi Saran Karanlığı Laik, Bilimsel Ve Çağdaş Eğitim İle Mutlaka Yeneceğiz”

HABER/ RÜMEYSA ŞAHİN

Yalova Altinova Belediye Baskan Adayi Yasemin Fazlaca Balgoc Konser Kulturel Etkinlik (4)Yalova Altinova Belediye Baskan Adayi Yasemin Fazlaca Balgoc Konser Kulturel Etkinlik (3)Yalova Altinova Belediye Baskan Adayi Yasemin Fazlaca Balgoc Konser Kulturel Etkinlik (1)

Editör: Arda Yavuz