İl Sağlık Müdürlüğü’nden, MAGDER Gönüllülerine İlkyardım Eğitimi İl Sağlık Müdürlüğü’nden, MAGDER Gönüllülerine İlkyardım Eğitimi

Protokol kapsamında, Atakent Hastanesi'nde gerçekleştirilecek muayene fark ücreti ve ayakta gerçekleştirilen tedavilerdeki tüm tahlil ve tetkiklerde YTSO üyelerine ve birinci derece aile fertlerine fark tutarı üzerinden %10 indirim sağlanacak. Ameliyat ve yatarak tedavilerde ise %15 indirim uygulanacak. Fizik Tedavi Hizmetlerinde, A ve B grubu hizmetler ücretsiz olacakken, C ve D grubunda %10 indirim yapılacak.
Yalova Ytso Ozel Atakent Hastane Protokol Indirim (2)Protokol kapsamında sunulacak indirimlerden; ilaç, sarf malzemesi, özellikli malzeme, dış doktor, psikiyatri muayenesi, psikolog muayenesi, doğum paketleri, obezite cerrahisi, estetik operasyonlar, sünnet, girişimsel hizmetler, ozon tedavisi, getat işlemleri, onkoloji tedavileri, günübirlik işlemler, invaziv kardiyoloji/koroner anjiografi, dış laboratuvar ve genetik testleri, kalp damar cerrahisi, uyku laboratuvarı, ağız ve diş sağlığı, dermatoloji, detaylı ultrason, çocuk kardiyolojisi, diyetisyen hizmetleri, acil servis hizmetleri, tamamlayıcı sağlık sigortası/özel sağlık sigortası katılım payları hariç tutulmuştur. İndirimler, ilaç, sarf malzemesi maliyetleri düşüldükten sonra tutara uygulanacaktır. İlaçlar, sarf malzemeleri, özel malzemeler, dış doktor ve psikiyatri muayeneleri gibi hizmetler bulunmaktadır.
HABER/ RÜMEYSA ŞAHİN

Editör: Arda Yavuz