Altınova’ya yatırım ve proje yapmaya aralıksız devam edeceklerini belirten Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, tersaneler bölgesi ve Hersek plajı ile ilçenin çehresini değiştirdi.

Türkiye’de başarılması zor olan sanayi ve turizmi aynı anda gerçekleştirdiklerini belirten Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “İlçemizin adının hakkını verdik, veriyoruz. Bizlere bu yola çıkarken sanayi ve turizm aynı anda olmaz diyenler oldu. Biz bunu başardık. Altınova’mız tersaneleriyle, tarihiyle, turizmiyle bir başka güzeldir. Tüm güzellikleri içerisinde barındıran ilimizin tek, ülkemizin sayılı ilçelerinden biriyiz” dedi.

Ziyaretçi Akını, Yüzleri Güldürüyor

Hersek lagününe özellikle yaz aylarında ziyaretçi akını olmasından da memnun olduklarını belirten Altınova Belediye Başkanı Dr. Oral, “Hersek Lagünü, ilçemizin marka projelerinden biridir. Lagünümüz gün geçtikçe ziyaretçi akınına uğruyor. Bu durumdan da son derece memnunuz” şeklinde konuştu.

İlçe Halkından Oral’a Tam Destek

Öte yandan yaklaşan yerel seçimler öncesinde de Altınova halkının her daim tam desteğini alan, Dr. Metin Oral’ın partisi tarafından tekrar aday gösterilmesi bekleniyor. Dr. Oral’ın ilçenin kaderini değiştirdiğini ifade eden vatandaşlar, “Çalışkan ve başarılı bir belediye başkanına sahibiz. Her dönem olduğu gibi, bu dönemde mevcut belediye başkanımızın partisi tarafından aday gösterileceğini düşünüyoruz. İlçemize hizmet eden Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral’a desteklerimiz her zaman tamdır” dediler.

Evcil Hayvan Ölümleri Hakkında Açıklama Evcil Hayvan Ölümleri Hakkında Açıklama

altinova-sanayi-turizm-yalova-adres (2)altinova-sanayi-turizm-yalova-adres (1)