Yalova’nın Termal ilçesinde, AK Parti Seçim İrtibat Ofisi’nin açılışı coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi. Açılışa, AK Parti Yalova Milletvekili Melih Akyol, AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, AK Parti Yalova Merkez İlçe Başkanı Aydın Kopuz, Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, diğer AK Parti ilçe ve belde belediye başkanı adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Yalova Termal Ak Parti Belediye Baskan Aday Secim Irtibat (5)Açılışta konuşan Termal Belediye Başkanı ve AK Parti Termal Belediye Başkan adayı H. Sinan Acar, ilçeye hizmet etmekten onur ve gurur duyduğunu belirtti. Acar, “Termal benim evim, sevdam, baba ocağım. Termal halkı benim annem, babam, kardeşim. Biz Termal’i yürekten seviyoruz ve buraya hizmet etmekten onur ve gurur duyuyoruz. İlçemize çok güzel hizmetler ürettik. Ama yeter mi yetmez. Çünkü ilçemiz için daha yapacak çok şey var. İlçemizde hayata geçireceğimiz önemli projelerimiz var. İktidarın da desteği ile ilçemize çok önemli yatırımlar kazandıracağız. Bu hizmet ve yatırımları halkımızla birlikte belirliyoruz. İlçe halkımızla her zaman istişare halindeyiz. Onların istek ve talepleri ile ne gibi adımlar atacağımızı belirliyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışımız da bunu gerektiriyor. Göreve geldiğimiz ilk günden beri makamımızın kapısı hep açıktı. Bundan sonra da açık kalmaya devam edecek. Şeffaf, hesap verebilir bir belediyecilik anlayışını ilçe halkımıza sunmayı sürdüreceğiz” dedi.
“Termal halkı bize güveniyor”

Yalova Termal Ak Parti Belediye Baskan Aday Secim Irtibat (6)Belediye başkanlığını yeniden kazanacaklarından hiç şüphelerinin olmadığını da ifade eden Acar, “Biz bu yola çıkarken, Allah’ın izniyle, halkımızın desteğiyle, Cumhurbaşkanımızın liderliğiyle, teşkilatımızın gücüyle, belediye başkanlığını yeniden kazanacağımızdan emindik. Bugün de aynı inanç ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Termal halkı bizi tanıyor, biz de Termal halkını tanıyoruz. Termal halkı bizi yalnız bırakmayacak, biz de Termal halkını yalnız bırakmayacağız. Termal halkı bize güveniyor, biz de Termal halkına layık olmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.
“Ankara’da koordinasyon içerisinde hareket ediyoruz”

Yalova Termal Ak Parti Belediye Baskan Aday Secim Irtibat (2)Acar’ın konuşmasının ardından, AK Parti Yalova Milletvekili Melih Akyol ve AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü de birer konuşma yaparak, Acar ve ilçeye kazandırdığı hizmetlerden övgü ile bahsettiler.
Yalova Termal Ak Parti Belediye Baskan Aday Secim Irtibat (1)Akyol, “Termal ilçesi ilimizin hatta ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden birisi durumunda burada yapılan çalışmalar o nedenle çok önemli. Biz Termal Belediye Başkanımızın bu anlamda yaptığı çalışmaları dikkatle takip ediyoruz. Ankara’dan ilçemize gerekli destekleri sağlamak adına başkanımızla tam bir koordinasyon içerisinde hareket ediyoruz. Yeni dönemde de ilçemize iktidarın yatırımlarını getirmek adına başkanımızla elimizden gelen tüm gayreti ortaya koyacağız” dedi.
Yalova Termal Ak Parti Belediye Baskan Aday Secim Irtibat (3)“Termal halkı yeniden destek verecek”
Termal halkına AK Parti’ye verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü ise, “Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde Termal İlçemiz ildeki en büyük oy oranını yakaladığımız ilçemiz oldu. Termal halkına AK Partiye verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Aynı desteği 31 Mart tarihinde de vereceklerinden zerre kadar şüphemiz yok. Başkanımız seçimi kazanarak yeni dönemde de ilçemize hizmetlerini sürdürecek” şeklinde konuştu.

Akyol ve Güçlü, Acar’ın seçimi kazanması için ellerinden geleni yapacaklarını ve Termal halkının da Acar’ı destekleyeceğine inandıklarını söylediler. Konuşmaların sonunda, AK Parti Termal Seçim İrtibat Ofisi’nin kurdelesi kesilerek hizmete girdi.

CHP Yalova’dan Valilik Çıkarması CHP Yalova’dan Valilik Çıkarması

Yalova Termal Ak Parti Belediye Baskan Aday Secim Irtibat (7)

Editör: Arda Yavuz